HAKKIMIZDA

GÜVENLİ GELECEĞE KALİTELİ BİR ADIM!

HAKKIMIZDA

B esmak Malzeme Test Makinaları kurulduğu ilk günden bu yana sürekli gelişmeyi kendine amaç edinmiş ve malzeme test sektöründe ileri teknoloji kullanarak, müşterilerine kaliteli hizmeti sunmayı prensip haline getirmiş ve bu sayede bir dünya markası olmayı başarmıştır. Dünya standartlarında ürettiğimiz malzeme test makinalarının üretimini, modern ve gelişmiş cihazlarla, Ar-Ge, üretim ve kalite kontrol mühendislerinin liderliğinde 6300m² kapalı alana sahip Ankara’da bulunan fabrikamızda sürdürmekteyiz.

Üretimin % 70′ini Amerika, Almanya ve İngiltere’de bulunan ve kendi sektöründe lider konumda olan firmalara ihraç etmekteyiz. Aynı zamanda malzeme test makinaları sektöründe Ortadoğu pazarının da en büyük sağlayıcısı konumundayız. Bunların yanı sıra Türkiye’de Tübitak, Karayolları Genel Müdürlüğü, Devlet Su İşleri, Türk Standartları Enstitüsü, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri, TAİ ve ODTÜ, İTÜ, YTÜ gibi birçok üniversite ile de ortak özel projeler yürüterek ülkemizde üretimi gerçekleşmeyen birçok makinayı yüksek mühendislik kullanarak ürettik ve bu sayede referans listemizi taçlandırdık.

Yine ülkemizde özel sektörde bulunan ve kaliteli makinalar ile kusursuz testler yaparak yüksek üretim verimini ve kalitesini hedefleyen kompozit malzeme üreticileri, plastik-lastik üreticileri, demir-çelik üreticileri, otomobil parça üreticileri, yay üreticileri, savunma sanayi parça üreticileri, kimyasal üreticileri, medikal malzeme üreticileri ve birçok üretici firma için özel test makinaları üretmekteyiz. Ürün yelpazemizde bulunan neredeyse her makine özel üretimdir örnek olarak dünyada 3 adet bulunan elastomer mesnet test makinasının bir 4.sünü ülkemizde ürettik.

Aynı zamanda Besmak Malzeme Test Makinaları hem Türkiye’de mühendisliğin çok kaliteli ve üst düzey yapılabileceğini ispat etmiştir hem de ülke sermayesinin yurt dışına çıkmasına engel olmuştur.

Sonuç olarak biz Besmak olarak hedefimizi her zaman en üst düzeyde tuttuk ve bu hedefi başarmaya çalıştık, şöyle bir yaptığımız işlere baktığımızda bunu başarmış görünüyoruz ancak bizim için şimdi sıra çıtayı daha da yükseltmekte.


SAYILARLA BESMAK

20 YILI AŞKIN TEST SİSTEMLERİ TECRÜBESİ